Sık Sorulan Sorular

S.S.S.

Sık Sorulan Sorular

KentWifi Nedir?
  • KentWifi faturasız, taahütsüz ve Adil Kullanım Kotasız internettir. Geliştirdiği taahhüt vermeden devam eden esnek ödeme sistemi ile kurumsal ve bireysel internet hizmeti sunmaktadır. Kullanıcılarına sorunsuz ve limitsiz bir internet deneyimini ilke edinen KentWifi, altyapısı kendisine ait olan ve her geçen gün gelişen kapsama ağı ile büyümeye devam etmektedir. KentWifi’de internet paketini kendin seçer, ne kadar istersen o kadar kullanırsın.
Ödeme Sistemi Nasıl Oluyor?
  • KentWifi geliştirdiği öde kullan şeklindeki esnek ödeme sistemleri ile sizi özgür kılar. İnternet üzerinden aylık ücretinizi www.kentwifi.com.tr web sitemizden online olarak veya satış ofislerimizden ödemenizi yapabilirsiniz.
Adil Kullanım Kotası (AKK) Var Mı?
  • KentWifi'de Adil Kullanım Kotası uygulamamaktadır. Ne kadar internet kullanırsanız kullanım hızınız her zaman sabit kalır.
Bu Ay Çok Download Yapacağım. Ona Göre Paket Alabilir Miyim?
  • Elbette. KentWifi'de taahhüt olmadığı için, kullandığınız paketinizi yükseltmek ya da hızını düşürmek sizin elinizde. Yeni alacağınız pakette hızını yükseltebilir, bir sonra ki ay düşürebilirsiniz.
Adil Kullanım Kotası sonrası hızım ne kadar düşer?
  • KentWifi'de Adil Kullanım Kotası uygulamamaktadır. Ne kadar internet kullanırsanız kullanım hızınız her zaman sabit kalır.
  •  
Statik IP Talebimi Nasıl İletebilirim?

Statik IP taleplerinizi satış ofisimizi ziyaret ederek veya 0332 330 0 331 numaralı çağrı merkezimizi arayarak talep edebilirsiniz.

Modeme Reset Attım Ayarları Nasıl Yapabilirim?

Modeminize reset attığınızda kullanıcı ayarları silinir ve internete çıkamazsınız. Modem ayarlarını yeniden yapmak için aşağıda ki linke tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

MODEM AYARLARI

Kullanmadığım Dönemde Fatura Çıkar Mı?
  • KentWifi ön ödemeli ve öde kullan şeklinde hizmet vermektedir. Kullanım yapmadığınız dönemde fatura çıkmamaktadır. Ödeme yaptığınız anda paketiniz aktif hale gelir ve hemen kullanıma başlayabilirsiniz.
Ne Kadar Süre Ödeme Yapmayabilirim?

Kentwifi'de 1 ay boyunca ödeme yapmayabilirsiniz. Fakat 1 ay'ı geçtiği anda hattınız otomatik olarak iptal olur.

Hattım İptal Oldu Nasıl Açtırabilirim?

1 ay ödeme yapmayan veya kendi isteği ile hattını iptal eden aboneler, satış ofisimizi ziyaret ederek aboneliği tekrar aktif edebilir. Abonelik aktif edildiğinde 160 TL aktivasyon ücreti alınmaktadır.

Kullanılan Cihazlar Kimin?

ANTEN: İnternet bağlantısı için kullanılan anten ve ekipmanları şirketimize aittir ve aboneye ücretsiz olarak kiralanır. Abonelik iptal olması durumunda abone kiralık anteni şirketimize teslim etmek zorundadır. Aksi halde yasal yollarla antenin ücreti aboneden tahsil edilir.

MODEM: Kullanılan modemler müşteriye aittir ve abonelik iptal durumunda cihaz müşteride kalır.

İade Prosedürü Nasıldır?
  • KentWifi aboneliğinizi iptal ettirmek için; KentWifi noktalarından ya da telefon üzerinden bize ulaşarak iptal başvurusunda bulunabilir, randevu alabilirsiniz. Randevu tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde teknik ekibimiz çalışır durumdaki anteni ve ekipmanlarını teslim alır. 
Aboneliğimi İptal Edersem Ceza Öder Miyim

Hayır, KentWifi'de taahhüt olmadığı için aboneliğinizi iptal ettiğinizde herhangi bir cezai bedel çıkmaz.

Modem Şifresini Nasıl Değiştirebilirim?

Modem şifresini değiştirmek için aşağıda ki linke tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

MODEM ŞİFRE DEĞİŞTİRME.