Hakkımızda

Hakkımızda

2016 yılından Konya Karapınar’da kurulan KentWifi  2017 Şubat ayı itibari hizmet vermeye başladı. 12 Yıldır kablosuz internet teknolojilerinde uzmanlaşmış kadromuz KentWifi’yi hayata geçirerek yasal olarak servis sağlayıcılığı işine de adım atmış oldu. Tamamı %100 yerli sermayeye sahip olan şirketimiz, günümüz teknolojisini takip etmekte ve alt yapısını sürekli yeni teknolojiler ile güncellemektedir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışını misyon edinen şirketimizin merkezi Konya Karapınar ilçesindedir.

Kurucularının tanımladığı öncü olma misyonu ile şirketimiz, kendisine kablosuz teknolojiler üzerine uzmanlaşmayı ilk iş olarak belirlemiştir. Bunun sonucunda 2017 yılında  ISS lisansını alırken, kurumsal hizmetler için teknolojiye yatırım yapmıştır. Kurumsal ve bireysel internet servisleri vermeye başlayan KentWifi, şu an için Konya Karapınar, Merkez mahalleri ve Organize sanayi bölgelerinde kesintisiz internet hizmetleri vermektedir.

KentWifi; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan (BTK) Internet Servis Sağlayıcılığı (İSS) ve Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) lisanslarına sahiptir. KentWifi tüm yasal sorumluluklarını yerine getirmektedir.

Misyonumuz

KentWifi, misyon ve vizyonunu gerçekleştirmek için izleyeceği stratejilerini belirlerken tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerlerini de tanımlar. 

Her kademedeki KentWifi çalışanı için vazgeçilmez olan bu değerler, onların aynı zamanda özümsedikleri birer iş ve yaşam biçimi kuralıdır. Müşterilerimiz, tüm faaliyet ve çabalarımızın odak noktasıdır. Müşterilerimizin beklentilerini her zaman beklentilerin üzerinde sağlamayı hedefleriz. Kalitemizin gücü ve teminatı çalışanlarımızdır. Ekip çalışmasına ve açık iletişime inanırız. Bundan ödün vermeyiz. En üst kademeden en alt kademeye kadar personelimize ve ilişkide bulunduğumuz tüm müşterilerimize kadar vizyonumuza ulaşmak için tek bilek tek vücut olarak çalışırız. Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz. Örnek bir firma olmaya çalışırız.

Vizyonumuz

Siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek amacıyla Ülkemizde önde gelen firmaların arasında yerimizi almak. 

Vermiş olduğumuz ve olacağımız hizmetlerle sürekli gündemde olmak. En iyi fiyat ve hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak. Her zaman en güncel teknoloji ile sizlere vereceğimiz hizmeti ön planda tutmak. Sizlerin de desteği ile yapacağımız yeni yatırımlarla en iyi rekabet ortamında, daha güçlü altyapılarla %100 süreklilik garantisini vermek, kesintisiz bir hizmet sunmaktır.